Hakkımızda

Vizyonumuz


diş hekimi nazife durmuş yıldız ve ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanımız alper yıldız

Güzel Antalya’mızın Lara bölgesinde 2014 yıında kurduğumuz polikliniğimizde modern dişhekimliğinin gerektirdiği tüm dallarda hizmet vermekteyiz.

 

Temel ilkemiz modern bir dişhekimliği hizmetini dürüstlük, çağdaşlık ve en önemlisi bir aile samimiyeti çerçevesinde hastalarımıza sunmak, bunu yaparken de mümkün mertebede modern teknoloji ve akademik bilgiyi kullanmaktır.

 

Kliniğimiz Antalyamızın gelişen bölgesi Lara’da özellikle estetik dişhekimliği ve implantoloji alanlarında iddialı, bir o kadar da titiz bir diş sağlığı hizmetini sunmayı hedef edinmiştir.

 

İmplantoloji ve Çene Cerrahisi uygulamaları Uzm. Dr. Alper YILDIZ tarafından, Estetik ve Genel Dişhekimliği uygulamalarımız Dişhekimi Nazife DURMUŞ YILDIZ tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Gülmek güzeldir. Sağlıklı gülümsemeler dileriz.

 

Hizmetlerimiz
Dental İmplantlar
Dental implant çene kemiklerine yerleştirilerek diş eksiliğini ve doğal olarak yarattığı fonksiyonel ve estetik rahatsızlığı gidermek için kullanılan, genellikle titanyumdan üretilen ve çeşitli yöntemlerle yüzeyleri değiştirilebilen araçlardır. Dental implant günümüze diş hekimleri arasında en çok kullanılan tedavi araçları arasındadır. İmplant tedavisi için diş hekimlerimizden randevu talep edebilir, daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz.
Lamine Kaplama
Estetik Diş Hekimliği
Diş Beyazlatma
Gülüş Dizaynı
Zirkonyum Kaplama
Kliniğimiz, size en iyi standartları sağlamak için çalışıyor
Alanında uzman hekimlerimiz, tüm standartlara uygun kliniğimiz ve teknolojimizle sizlere hizmet vermek için buradayız.