[cws-row cols=321][col span=8][cws-widget type=text title=”Vizyonumuz”]


diş hekimi nazife durmuş yıldız ve ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanımız alper yıldız

Güzel Antalya’mızın Lara bölgesinde 2014 yıında kurduğumuz polikliniğimizde modern dişhekimliğinin gerektirdiği tüm dallarda hizmet vermekteyiz.

 

Temel ilkemiz modern bir dişhekimliği hizmetini dürüstlük, çağdaşlık ve en önemlisi bir aile samimiyeti çerçevesinde hastalarımıza sunmak, bunu yaparken de mümkün mertebede modern teknoloji ve akademik bilgiyi kullanmaktır.

 

Kliniğimiz Antalyamızın gelişen bölgesi Lara’da özellikle estetik dişhekimliği ve implantoloji alanlarında iddialı, bir o kadar da titiz bir diş sağlığı hizmetini sunmayı hedef edinmiştir.

 

İmplantoloji ve Çene Cerrahisi uygulamaları Uzm. Dr. Alper YILDIZ tarafından, Estetik ve Genel Dişhekimliği uygulamalarımız Dişhekimi Nazife DURMUŞ YILDIZ tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Gülmek güzeldir. Sağlıklı gülümsemeler dileriz.

 

[/cws-widget][/col][col span=4][cws-widget type=accs title=”Hizmetlerimiz” items=6][item open=1 type=accs title=”Dental İmplantlar”]Dental implant çene kemiklerine yerleştirilerek diş eksiliğini ve doğal olarak yarattığı fonksiyonel ve estetik rahatsızlığı gidermek için kullanılan, genellikle titanyumdan üretilen ve çeşitli yöntemlerle yüzeyleri değiştirilebilen araçlardır. Dental implant günümüze diş hekimleri arasında en çok kullanılan tedavi araçları arasındadır. İmplant tedavisi için diş hekimlerimizden randevu talep edebilir, daha fazla bilgi edinmek için yazımızı okuyabilirsiniz.[/item][item type=accs title=”Lamine Kaplama”]Laminate veya lamine kaplama dişlerin renginin veya şeklinin bozuk olduğu durumlarda sorunun giderilmesi için en uygun çözümlerden biridir. [/item][item type=accs title=”Estetik Diş Hekimliği”]Diş estetiği diş hekimliğinin uzmanlık gerektiren konularından biridir. Ağız yapısı ve dişler insan vücudunda yüz bölgesinde olması sebebi ile herhangi bir bozukluk hemen göze çarpmaktadır. Bu sebeple insanların sosyal ve iş yaşantısını olumsuz etkileyebilmekte ve güven bozukluğuna sebep olmaktadır. Özellikle gülümseme anında bu bozukluğun ortaya çıkması gündelik yaşamda büyük sıkıntılar doğurmaktadır. Böyle durumlarda estetik diş hekimliği her türlü teşhis ve tedavi için kullanılmaktadır.[/item][item type=accs title=”Diş Beyazlatma”]

Diş beyazlatma diş üzerinde oluşan renklenmenin giderilerek dişin tekrar eski haline dönüştürülmesi işlemidir. İki farklı diş beyazlatma yöntemi mevcuttur.

 

  • Diş hekimi tarafından sağlanan diş beyazlatıcı ilacın hasta tarafından kendisinin uygulaması. Bu uygulama 6-8 saat arası sürmektedir.
  • Diş hekimi tarafından poliklinikte uygulanması.

[/item][item type=accs title=”Gülüş Dizaynı”]

Gülüş tasarımı diş ve diş etine yapılan uygulamalar ile estetik açıdan hastaların rahatsızlıklarının giderilmesidir. Gülüş estetiğini bozan faktörler genelde uzun veya kısa dişler, diş çatlak veya kırıkları, çarpık, eğri dişler, dişlerde sararma ve kararma, diş etlerinin gereğinden fazla uzun veya kısa olmasıdır.

Tüm bu estetik rahatsızlıklar diş hekimi tarafından düzeltilebilmektedir.

[/item][item type=accs title=”Zirkonyum Kaplama”]Porselen kaplamalarda kullanılan metal yerine daha doğal görünümlü ve daha dirençli beyaz bir alaşım olan zirkonyum kullanılarak elde edilen uygulama türüdür. [/item][/cws-widget][/col][/cws-row][cws-row cols=1][col span=12][cws-widget type=text title=””][ourteam title=’Hekimlerimiz’ mode=’carousel’ /][/cws-widget][/col][/cws-row][cws-row cols=1][col span=12][cws-widget type=text title=””][cws_cta icon=’user-md’ title=’Kliniğimiz, size en iyi standartları sağlamak için çalışıyor’ button_text=’RANDEVUNUZU ALIN’ link=’#’]Alanında uzman hekimlerimiz, tüm standartlara uygun kliniğimiz ve teknolojimizle sizlere hizmet vermek için buradayız.[/cws_cta][/cws-widget][/col][/cws-row]